Hakkımızda

Günümüzde kendi evlerinde yemek yapmaya vakti olmayan insanların, sağlıksız fast-food zincirlerinden, pastanelerden, market raflarından koruyucu katkı maddeli yiyecekleri almak ve bunları kendilerine ve çocuklarına yedirmek yerine daha sağlıklı yiyecekleri tüketmek bunları kendi evinde yiyecekmiş gibi hazırlayan kişilerden temin etmesini kolaylaştıracak bir mobil uygulamadır. Hamham uygulaması vasıtasıyla, yüzlerce ev hanımının kendi evinde yaptıkları yiyeceklere ulaşarak onların ev ekonomisine katkıda bulunmasına destek olunacaktır. Ayrıca çocuklarımızın gelecek nesillerimizin daha sağlıklı bir geleceğe kavuşmasını sağlanacaktır.

Müşteriler için Hamham uygulamasında, müşteriler istedikleri kategoriyi seçerek, o kategorideki ürünlerin arasından dilerse yemeğin puanı, beğeni sayısı, yorumları ve sipariş sayısına göre bakıp, istediği gün ve saatte güvenli ödeme imkanı ve adrese teslim ve kapıda ödeme imkanıyla siparişini verebilir.

Hanımeli için Hamarat ev kadınlarının, evlerinde yaptıkları yiyecekleri satarak, ülke ekonomisine ve bilhassa kendi ekonomilerine katkıları sağlanacaktır. Hamham uygulamasın vasıtasıyla, hanımeli yaptığı yemeğin fotoğrafını çekip fiyatını belirledikten sonra bunu satışa çıkartacaktır. Ayrıca çalışma saatlerini belirleyerek veya kısıtlayarak alacakları siparişleri kolaylıkla ayarlayabileceklerdir. Daha sonra kendilerine gelen siparişlerini teslim saatine uygun bir şekilde hazırlayıp, kuryelerimize teslim edeceklerdir.

  • BURADA TATLI ŞEYLER VAR

  • BURADA TATLI ŞEYLER VAR